Antonio Shllaku

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2106″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Antonio Shllaku, 19 vjec, jeton në Shkoder

✔️Ka kryer studimet në shkollën austriake “Peter Mahringer”

✔️Ka marrë pjesë në aktiviteteve të ndryshme kulturore dhe artistike, si dhe ka kryer punë vullnetare pranë OJF-vë të qytetit.

✔️Antonio mendon se një ndër problematikat më të mëdha të të rinjve është mungesa e meritokracisë dhe promovimi i të paaftëve në fushën e artit.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leave a ReplySkip to content